1 Comment

Zasady Współpracy

Jeśli zapisałeś się do kolektywu ThePolska

Podstawowym wymogiem współpracy, jest dołączenie do kolektywu fotograficznego ThePolska. Po odesłaniu zgłoszenia oraz otrzymaniu legitymacji prasowej stajesz się członkiem ThePolska.

Jako członek, jesteś wciąż autorem i właścicielem praw autorskich do swoich zdjęć. Udzielasz nam licencji na sprzedaż Twoich prac oraz zgadzasz się na udział Twoich fotografii w naszym "Archiwum fotografii dla przyszłych Pokoleń".

Ważnym aspektem współpracy jest kreatywność oraz podsyłanie ciekawych prac wartych uwiecznienia w archiwum. Osobnym działem są zdjęcia reporterskie, które dzięki ThePolska mogą trafić do mediów.

Twoje zadania jako członka ThePolska

Podstawowym Twoim zadaniem jest oczywiście robić zdjęcia i przesyłać je nam w celu rozbudowy archiwum oraz powiększania Twojej oferty fotografii dla mediów.

Pamiętaj: Bezwzględnie należy respektować dobra osobiste przedstawionych na zdjęciach osób.

Rozliczenia z agencją ThePolska

Nasza agencja pobiera tylko 15% wartości sprzedanego zdjęcia! Dzięki zminimalizowaniu kosztów oraz działaniu w kolektywie mamy prawdopodobnie najlepsze warunki agencyjne dla fotografów.

Pamiętaj, im lepsze zdjęcia, bardziej zróżnicowane oraz dokładne opisy, tym większa szansa na sprzedaż prac.

Tworzenie historii fotografii Polskiej

Dzięki współpracy z ThePolska Twoje zdjęcia trafiają do archiwum skierowanego na przedstawianie historii polski poprzez zdjęcia. Dzięki Twojemu uczestnictwu pomagasz w rozbudowie naszego archiwum oraz pomagasz w rozwojowi fundacji.

Zapisy do ThePolska

Swoją kandydaturę oraz kilka zdjęć wyślij drogą mailową na adres dellos@wp.pl

Informację o zapisie otrzymasz drogą mailową. Jeśli chcesz pokazać projekt wystarczy podesłać nam zdjęcia projektu wraz z jego opisem